AntiVirus - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Suspicion on a virus
fa: مظنون به یک ویروس

en: The daily antivirus scan of your blog suggests alarm.
fa: روزانه آنتی ویروس بررسی میکند در وبلاگ شما و اشاره میکند اخطار

en: AntiVirus for WordPress
fa: آنتی ویروس برای وردپرس

en: requires at least WordPress 2.6
fa: به نسخه 2.6 وردپرس نياز دارد

en: Manual scan
fa: بررسی دستی

en: Plugin
fa: افزونه

en: Version
fa: نسخه

en: Author
fa: نویسنده

en: There is no virus
fa: بدون ویروس یافت شد

en: View line
fa: مشاهده خط

en: Scan finished
fa: پایان بررسی

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: All clear
fa: پاك كردن همه

en: Danger
fa: خطر

en: Enable the daily antivirus scan and send the administrator an e-mail if suspicion on a virus
fa: فعال بودن آنتی ویروس, روزانه بررسی میکند و در صورت داشتن ویروس در قالب پیغامی به ایمیل شما ارسال میکند.

en: Last
fa: آخرین

en: Alternate e-mail address
fa: پست الکترونیک برای اطلاع

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Completed scan
fa: اسكن كامل شد

en: Permalink back door check
fa: چك كردن

en: Scan the theme templates now
fa: بررسي در قالب

en: About
fa: درباره
